11 січня 2018

ТОВ НВП “Корпорація КРТ” спільно із СК “Формула Краси” упродовж останнього року забезпечили солдатам Національної Гвардії України можливість здобуття практичних навичок та зміцнення фізичної форми.

Нещодавно у Львові пройшов Чемпіонат Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. В змаганнях прийняли участь збірні команди військових частин з міст Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Хмельницький та інших.

Раді, що тренування наших Львівських бійців дали неймовірні результати. Переможцями Чемпіонату стала Львівська команда!

За призові місця у чемпіонаті боролись чемпіон України, володар кубку України 2017 року з боротьби самбо солдат Іван Пилип’як та сержант Андрій Спиридонов, який в минулому році виборов бронзу в чемпіонаті України зі спортивного й бойового самбо у ваговій категорії до 100 кілограмів. Цього року, Андрій Спиридонов виграв з золоту нагороду!

За підсумками змагань призові місця розподілили:
– В першій групі лідером стала команда військової частини 4114, друге місце зайняла команда військової частини 3008, трете місце виборола команда військової частини 3002.
– Серед військових частин другої групи перше місце посіла команда військової частини 3045, друге місце виборола команда військової частини 3041, третє місце зайняла команда військової частини 1141.
Усіх переможців нагороджено кубками медалями та грамотами. Кращі спортсмени будуть відібрані в склад збірної команди, яка буде представляти Західне оперативно-територіальне об’єднання на чемпіонаті з боротьби самбо на першість Національної гвардії України, якій відбудеться в місті Києві.