Про компанію

ТОВ НВП “Корпорація КРТ” – національний лідер на ринку виробників елементів верхньої будови залізничної колії, деталей та вузлів залізничних скріплень. Виробничі досягнення та конкретні результати є основою нашого лідерства!

 

 

Група компаній, які у подальшому об’єднались в корпорацію, розпочали виробництво деталей для потреб залізниці ще у 1993 році. Модернізуючи виробництво та нарощуючи виробничі потужності, Корпорація КРТ досі не зупиняє свій розвиток. Завдяки прогресивному менеджменту корпорація впевнено утримує міцні позиції на ринку України. Ефективне впровадження передових рішень у виробництві залізничних скріплень, сприяють упровадженню швидкісного руху, зменшенню експлуатаційних витрат та модернізації рейкових шляхів за європейським зразком.

У 2005 році за незмінний високий рівень якості продукції підприємство отримало нагороди The International Prize «European Quality» та Знак якості «Вища проба». У 2008 році ми стали переможцем національного бізнес-рейтингу «Лідер галузі» за основним видом діяльності і стала учасником національної рейтингової програми «Флагмани України 2008» («Флагмани транспортного шляху»), а також отримала диплом фіналіста регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

 

 Основною місією компанії є підвищення надійності і безпеки руху на залізничних шляхах, генеруючи та впроваджуючи найновіші технології, використовуючи високий професіоналізм і досвід спеціалістів різних галузей.

 

 

На даний час за допомогою скріплень нашого виробництва прокладено більше 5000 кілометрів залізничних шляхів України. І ця величина неухильно зростає.

Спеціалізацією компанії є виготовлення проміжних пружних скріплень типу КПП-5 та КПП-5-К та комплектуючих до них. Завдяки новітнім конструкторським розробкам та застосуванню сучасних матеріалів, нам вдалось досягти оптимального балансу міцності та витривалості залізничних скріплень. Це дало можливість досягти найвищих показників їх зносостійкості, як при пасажирських, у тому числі швидкісних перевезеннях, так і при вантажних перевезеннях з максимальною вантажонапруженістю. Багаторічний досвід експлуатації на діючих коліях показали, що скріплення КПП-5 та КПП-5-К виробництва нашого підприємства, однаково ефективно витримують максимальне навантаження, як на швидкісних ділянках колії при пасажирських перевезеннях, так при вантажних перевезеннях.

Також Корпорація КРТ виготовляє гумово-технічні та ізоляційні вироби для потреб залізниці.

 

Багаторічний досвід, партнерство та чесна конкурентна боротьба, ось, що робить нас кращими!

 

Ми дбаємо про нашу репутацію, тому на виробництві впроваджено та використовуються сучасна європейська система менеджменту якості. У січні 2017 року комісією Укрзалізниці були проведені кваліфікаційні випробування елементів верхньої будови колії з метою постановки їх на серійне виробництво відповідно до вимог державних стандартів України. Комісія зробила позитивні висновки щодо документальної підготовки всіх технологічних процесів, вхідного контролю сировини та визначення основних фізико-механічних показників продукції що виготовляється для потреб Укрзалізниці. За результатами роботи комісії складено протоколи та акти кваліфікаційних випробувань, які є підтвердженням спроможності підприємства виготовляти та поставляти споживачеві продукцію високої якості, яка відповідає сучасним технічним вимогам. Кваліфікаційні випробування проведено незалежною Центральною Заводською Лабораторією, яка є акредитованою Національною Агенцією з Акредитації України на всі види лабораторних випробувань згідно вимог технічних умов та конструкторської документації на всі види продукції. У 2017 році був проведений сертифікаційний аудит провідними аудиторами міжнародного органу сертифікації TÜV SÜD з метою оцінки спроможності підприємства виготовляти продукцію за європейськими стандартами. За результатами аудиту наше підприємство 21 липня 2017 року отримало сертифікати ISO 9001:2015 впровадження та використання системи менеджменту якості, ISO 14001:2015 впровадження та використання системи менеджменту навколишнього середовища та OHSAS 18001:2007 впровадження та використання системи менеджменту охорони професійного здоров’я та безпеки праці.

Саме тому, ми є одним із основних виробників і постачальників матеріалів верхньої будови колії для підприємств «Укрзалізниці».

Поряд з цим, ми допомагаємо дітям із зони бойових дій, волонтерам та українським воїнам, адже вважаємо, що лише спільними зусиллями і плідною працею зможемо збудувати щасливе майбутнє нашого краю. Підтримуємо спорт та громадські рухи, які пропагують здоровий спосіб життя – тому що прагнемо успішного та гідного життя для кожного з нас!

Сучасний менеджмент - запорука якості нашої продукції

ТОВ НВП “Корпорація КРТ” впровадила та використовує систему менеджменту якості у галузі виробництва елементів і деталей кріплення верхньої будови колії. 

Аудит, номер звіту 707051844 підтверджує, що вимоги ISO 9001:2015 виконані.

Ми впровадили та використовуємо систему екологічного менеджменту у галузі виробництва елементів і деталей кріплення верхньої будови колії.

Аудит, номер звіту 707051844 підтверджує, що вимоги ISO 14001:2015 виконані.

Ми впровадили та використовуємо систему менеджменту охорони професійного здоров’я та безпеки праці у галузі виробництва елементів і деталей кріплення верхньої будови колії.

Аудит, номер звіту 707051844 підтверджує, що вимоги OHSAS 18001:2007 виконані.

Система управління якістю стосовно виробництва елементів, запасних частин та деталей верхньої будови колії, що здійснюється ТОВ НВП “Корпорація КРТ” згідно з нормативною документацією, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT).

 

Сертифікація продукції

Якість нашої продукції відповідає державним стандартам, технічним умовам та іншим встановленим вимогам, що підтверджується відповідними сертифікатами. Копії сертифікатів надаються на вимогу покупця на кожну поставлену партію чи вид продукції.

Наше кредо - безпека в русі

Безпека пасажирських та вантажних перевезень залізницею – наше покликання та головна мета!

 

    - та/або -

    [recaptcha]