20-23 вересня 2016

У Берліні (Німеччина) відбудеться найбільша спеціалізована виставка-ярмарок залізничного транспорту та транспортних систем InnoTrans 2016.

poster-1Виставка InnoTrans стала важливим місцем зустрічей для німецьких і зарубіжних фірм-виробників і замовників пасажирського і вантажного транспорту. Спеціалізація на техніці рейкового транспорту («Технологія залізничного транспорту/Railway Technology») пoставила виставку в розряд визнаних міжнародних галузевих оглядів. Важливими темами виставки також є: «Інфраструктура залізничного транспорту/Railway Infrastructure», «Інтер’єр/Interiors», «Громадський транспорт/Public Transport» і «Будівництво тунелів/Tunnel Construction».

Корпорація КРТ одна із небагатьох українських компаній даного профілю, яка буде офіційно представлена на цій виставці. У безпосередній близькості від виставкових павільйонів на відкритому майданчику з рейковими шляхами протяжністю 3500 метрів представлена експозиція, яка відображає широкий спектр рейкового рухомого складу. Експозиція під відкритим небом є відмінною характеристикою виставки InnoTrans: тут широко представлені експонати моторвагонних поїздів, локомотивів, вантажних поїздів, трамваїв, будівельних рухомих засобів, а також рухомих одиниць для руху по рейковим і безрейковим дорогах. На дисплеї «Special Gauge Display» поряд з десятьма звичайними коліями відтворена презентація рейкового рухомого складу по широко- і вузькоколійного рейковому полотну.

В рамках «InnoTrans Convention» на спеціалізованій виставці InnoTrans проходять важливі міжнародні зустрічі за участю провідних фахівців в області економіки і транспорту, а також високопоставлених політиків. Засідання висококваліфікованих експертних груп, а також публічні дискусії за темами сучасного і перспективного розвитку глобальної мобільності перетворили «InnoTrans Convention» в платформу рівноправного обміну досвідом та ідей. Тут на міжнародному рівні обговорюється те, що важливо для нашого просування у майбутньому.

poster-2Наша головна мета – безпечні та надійні транспортні перевезення залізницею. Тому цього разу, на всесвітній виставці Корпорація КРТ представить свою найкращу продукцію, деталі та вузли елементів верхньої будови колії. Спеціалізацією компанії є виготовлення проміжних пружних скріплень типу КПП-5 та КПП-5-К та комплектуючих до них.

Завдяки новітнім конструкторським розробкам та застосуванню сучасних матеріалів, нам вдалось досягти оптимального балансу міцності та витривалості залізничних скріплень. Це дало можливість досягти найвищих показників їх зносостійкості у змішаних типах перевезень із топовим навантаженням. Багаторічні випробування на діючих коліях показали, що скріплень КПП-5 та КПП-5-К виробництва Корпорації КРТ, однаково ефективно справляються із навантаженням, як на швидкісних ділянках колії при пасажирських перевезеннях, так при максимальних навантаженнях транспортних перевезень.

 

Запрошуємо відвідати нас на виставці InnoTrans 2016!

Наш стенд 5.2/111. Докладніше про місце виставки на http://www.virtualmarket.innotrans.de/