09 квітня 2016

На вихідних ТЦ «Forum Lviv» перетворився на справжню спортивну арену. Найдужчі львів’яни та львів’янки зійшлися у запеклому протистоянні, щоб визначити кращих у триборстві з класичного пауерліфтингу. Атлети перевершили самих себе і навіть встановили юнацький рекорд України.

12983342_1526529947656664_886207877465568929_oЗа Кубок Лева змагалися 23 учасників, з яких 8 жінки. Спортсмени демонстрували свої сили у трьох вправах – присідання, жим лежачи та станова тяга. Для кожної вправи атлети підбирали максимальну для них вагу. Переможцями стали ті, хто у сумі підняв найбільше «заліза».

Відтак, серед чоловіків масою понад 83 кг тріумфували Володимир Замахівський, Петро Поліщук, Андрій Цуркан. Серед тих, хто легший 83 кг, переможцями стали Роман Дорохін, Остап Ріпка та Тарас Роман.

Серед жінок місця та п’єдесталі здобули Юля Чикаліна, Дарина Іськів та Ярина Гладяк. Юля Чикаліна не лише здобула абсолютну перемогу, але й встановила неофіційний юнацький рекорд України – у становій тязі підняла штангу вагою 145 кг!

OgonovskyНа запрошення організаторів Корпорації КРТ, Аматорської ліги стронгмену та фітнес-клубу «Underground Gym», двоє атлетів взяли в руки штанги поза конкурсом. Член параолімпійської збірної України встановив ще один рекорд – у вправі жим лежачи підняв 160 кг. А майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України Ярослав Чала у свої 68 років мотивував молодь і вижав штангу вагою 135 кг.

У перерві між вправами показовими виступами глядачів розважав Олег Скавиш, який за свою надміцну щелепу отримав прізвисько «Тягнизуб». Богатир розкрутив зубами 48 кг гантель, і як справжній джентльмен носив дівчат, тільки не на руках, вхопившись зубами за спеціальне кріплення.

Кубком Лева залишились задоволеними, як глядачі так і спортсмени. У наступному турнірі уже зголосилися взяти участь члени збірної України з пауерліфтингу, чемпіон світу Роман Мартиненко і стронгмен Володимир Рекша, який вирішив спробувати власні сили не у своєму виді спорту.

«Ми досягли своєї мети! – ділиться враженнями організатор Кубку Лева, керівник «Аматорської ліги стронгмену» Юрій Огоновський. – Велика кількість глядачів, які не дотичні до професійного спорту, переконалися, що на одному майданчику на рівних можуть змагатися як любителі, так і професіонали. Головне – вірити в свої сили та докладати максимум зусиль!»

Нагадаємо, що вже цієї суботи, 16 квітня у ТЦ «Forum Lviv» визначать найдужчого богатиря, який отримає титул «Найсильніша людина Львова 2016» і представлятиме місто на Кубку України зі стронгмену. Богатирі бігтимуть естафету з вагою 130 кг у кожні руці, підніматимуть 130 кг колоду, кантуватимуть гігантську 360 кг покришку і навіть автомобіль!Розсудить спортсменів відомий на увесь світ богатир та кумир мільйонів Василь Вірастюк.

Інформаційні партнери заходу FM «Галичина», інтернет портал “Львівська газета”, радіо «Львівська Хвиля» та «Вголос ФМ» запрошують львів’ян та гостей міста прийти і підтримати богатирів у їх нелегких випробуваннях! 

 

Відео репортаж з турніру: