29 жовтня 2016

ljo_01Перші сутички та перші перемоги. Міжнародний турнір з дзюдо Lviv Judo Open 2016, який цього року відбувається також за підтримки Корпорація КРТ, стартував!

За попередніми заявками участь у цьогорічному турнірі підтвердили 750 спортсменів різних вікових груп з 18 областей України (46 команд), з поміж яких також є представники Донецької та Луганської областей. Вперше участь у змагання візьмуть представники збірних команд Польщі та Білорусії.

Особлива увага на «LVIV JUDO OPEN» приділяється змаганням в дитячих категоріях, адже турбота про прийдешнє покоління і заохочення любові до спорту і здорового способу життя в дітях є однією з провідних місій новітнього українського суспільства. А що може бути кориснішим для дітлахів, ніж активна рухова діяльність, котра допоможе їм рости не тільки майбутніми спортсменами, а і просто здоровими, успішним людьми. Тому цього року спортсменам-учасникам молодших вікових груп будуть вручені пам’ятні відзнаки та цінні нагороди.

ljo_02Вартий уваги той факт, що цьогоріч за перебігом турніру можна буде слідкувати з будь-якого куточка земної кулі, оскільки його трансляція відбуватиметься в режимі он-лайн.

Організаторами ХХІ відкритого всеукраїнського турніру з дзюдо «LVIV JUDO OPEN 2016» виступають: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації і дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Богатир», за підтримки відділення національного олімпійського комітету України у Львівській області, видавництва «Світ Дитини», ФСТ «Динамо», ТзОВ «АРІЯ МОТОРС» та ТОВ «Корпорація КРТ».

 

До Вашої уваги відеорепортаж із місця події: