05 квітня 2018

Напередодні одного з найбільших християнських свят Великодня сьогодні, уже вкотре працівники ТОВ НВП «Корпорація КРТ» завітали на Городоччину з новим проектом під гаслом «Усе найкраще нашим дітям». Цьогорічний їх проект спрямований для дітей – випускників 9 – 11 класів та школярів 8-10 класів, яких цікавить подальше навчання у ВУЗах та коледжах Львівщини за спеціальностями технічного напряму з подальшим працевлаштуванням на підприємства Львівщини та України. 

Перша публічна презентація цього проекту відбулася сьогодні в актовій залі Городоцької районної адміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації П.Стахіва, директора Городоцького РЦСССДМ І.Дацко, керівника відділу освіти Городоцької РДА І.Яскевича, служби у справах дітей О.Любченко та родин з дітьми, випускниками 9, 11 класів, які мають хороші здобутки у вивченні шкільної програми та своє бачення щодо подальшого навчання.

В ході проведення презентації свого цьогорічного проекту представники Корпорації КРТ озвучили про свої наміри залучити якнайширшу аудиторію випускників 8-11 класів Городоччини, Мостищини, Самбірщини, Пустомитівщини та інших районів Львівщини, організувавши їм широкомасштабну презентацію у виставковому залі ТВЦ «Південний-Єкспо» м.Львів.

Організатором заходу є Департамент освіти і науки Львівської ОДА. За сприянням ВУЗів, коледжів, ВПТУ Львіщини 24 квітня відбудеться подія, яка стане початком професійного майбутнього для багатьох випускників.

 
ТОВ НВП «Корпорація КРТ» завжди підтримує молодих ініціативних людей, тому і сьогодні В.Ганіткевич та М.Бондарчук привезли із собою великодні подарунки у вигляді святкової паски та солодощів. Випускники із сімей, які потребують допомоги, від імені корпорації отримали грошові 
сертифікати.

Окремо, в рамках даного проекту, представники ТОВ НВП «Корпорація КРТ» В.Ганіткевич та М.Бондарчук разом із директором ГРЦСССДМ І Дацко відвідали ДБСТ в смт Великий Любінь, в якому виховуються 8 дітей, троє з яких, цього року після закінчення 11 класу обиратимуть заклади для подальшого навчання та здобуття фаху. Діти та батьки-вихователі отримали подарунки, а трьом дітям вручили грошові сертифікати загальною вартістю 5000 грн. із запрошенням до подальшої співпраці.

До вашої уваги відео репортаж від 24TV:

 

 

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі