27 жовтня 2017

Цими днями у Львові за підтримки ТОВ НВП “Корпорація КРТ” пройшов XVII Міжнародний економічний форум “Львівщина – локомотив промислової революції в Україні”.

Міжнародний економічний форум у Львові вважається найважливішою подією року в економічному житті Західної України. Це потужна національна і міжнародна платформа, створена для компетентного обговорення важливих переваг та наявних проблем, пов’язаних із конкурентоспроможністю регіонів, їх стратегічним розвитком та економічним зростанням.

Заплановано, що заходи першого дня включатимуть чотири пленарні засідання, на яких буде обговорено питання реалізації сучасної економічної політики, альтернативної енергетики, відкритості влади та формування професійно-технічної кузні кадрів.

У другий день проведено тематичних заходів у сферах агропромислового розвитку, експорту, туризму, дорожнього господарства, міжнародно-технічної допомоги та енергозбереження. 

Одна із останніх зустрічей відбулась у приміщенні міжнародного аеропорту. Тема зустрічі: Львівщина – транспортні ворота між Європою та Азією.

sdr
sdr
cof
cof