Понад 3000 учасників з 61 країни світу, 160 тисяч квадратних метрів виставкової площі та найновіші розробки в сфері залізниці. В Берліні відбулась найбільша виставка залізничного транспорту в світі InnoTrans 2018. На заході свою продукції представили 19 українських підприємств. 

Цьогоріч на найбільшому форумі представників залізничної галузі світу Україна вперше була представлена консолідованим стендом «UKRAINE: RAILWAY SUPPLY», на якому можна було отримати інформацію про вітчизняних учасників. Він викликав неабияке зацікавлення зарубіжних потенційних партнерів. Адже продукція українських підприємств відрізняється не лише конкурентними цінами, а й високою якістю.

Як зазначив організатор консолідованого стенду, головний редактор Всеукраїнського журналу «Залізничне постачання» Олександр Батрак, головна ідея створення такої експозиції полягала в комплексній промоції потужностей наших компаній.

«Багато українських підприємств вже працюють з зарубіжними партнерами, інші лише в пошуках шляхів виходу на європейський та світовий ринок. Але всі ми разом представляємо одну країну, працюємо на єдиний кінцевий результат — розбудову економіки нашої держави. Саме тому ми і повинні виступати єдиним пулом, єдиною командою, яка пропонує і пропагує увесь спектр можливостей наших товаровиробників», — наголосив пан Олександр.

Ще однією особливістю виставки був надзвичайно високий рівень представництва учасників. Керівники галузевих міністерств і відомств, парламентарі і дипломати Європейських держав, країн Азії та Південної Америки нарівні з провідними науковцями, фахівцями та виробниками ретельно знайомились і вивчали усі перспективні пропозиції та сучасні розробки.

«InnoTrans 2018 — це не лише вихід на міжнародний ринок і пошук нових партнерів і нових клієнтів вже сьогодні, це ще й свого роду бізнес-розвідка можливостей потенційного ринку колійного транспорту та технологій, — поділилась думками представник всесвітньо відомого івент центру «Messe Berlin» Юлія Фішман. — Всі ми прагнемо трішечки заглянути в майбутнє. І мені приємно відзначити, що і сьогодні, і в майбутньому ми бачимо потенціал і українських компаній», — резюмувала вона.

Серед інших вітчизняних галузевих підприємств, була представлена продукція і ТОВ НВП «Корпорація КРТ». Головний інженер ТОВ НВП «Корпорація КРТ» Володимир Суслов, своєю чергою відмітив, що налагоджено співпрацю не лише з польськими партнерами.

«Ми мали цілу низку зустрічей. І свою зацікавленість у нашій продукції висловили представники залізниць Латвії, Литви, Естонії, Сербії та Румунії,» — тож на його переконання, — «Попереду надзвичайно багато роботи, аби зайняти свою нішу на міжнародному ринку і підтвердити високе реноме корпорації».

Європейські та світові залізничні компанії проводять активний пошук альтернативи західним відомим виробникам усіх елементів колійної транспортної галузі. І нині Україна повинна використати цей шанс. Адже попри все, саме перспективні розробки наших фахівців викликають неабияку зацікавленість зарубіжних партнерів.

Нагадаємо, що найбільша у світі виставка InnoTrans відбувається у столиці Німеччини кожні два роки, і щороку кількість учасників від України збільшується. Цьогоріч їх було 19.