Ким би стали ці люди?

ЯКБИ НЕ ВІЙНА

ЯКБИ НЕ ВІЙНА

ЯКБИ НЕ ВІЙНА

Це масштабний фотопроект авторства шести дівчат-волонтерів, які доглядали за пораненими у Київському військовому госпіталі. А згодом вирішили, що історії бійців має почути і побачити вся країна.

Про людей, які попри все, не втрачають здатності любити і мріяти. Історії про кохання всупереч війні. Історії про те, що не обов’язково бути військовим, щоб захищати свою землю. А також про те, що не обов’язково бути чоловіком, щоб тримати в руках зброю. Так само, як не обов’язково бути українцем – щоб захищати Україну. Історії про тих, хто віддав найцінніше, що в них було – життя. Віддали одній єдиній коханій – Україні.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ

Проект цілковито волонтерський, базується виключно на ентузіазмі та бажанні дівчат розповісти якомога більше про багатьох Героїв війни, що триває на Сході України з березня 2014 року.

Це історії життя 97 «звичайних» людей, які живуть серед нас і про життя 25 янголів, які спостерігають за нами з небес. Історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Історії про те, як отримані важкі травми – не привід опускати руки.

Проект присвячений усім воїнам, хто захищав, захищає і завжди буде захищати право України на свободу, незалежність і Мир, лише через нашу Перемогу!

ДОПОМОГА РЕАЛЬНИМ ГЕРОЯМ

ДОПОМОГА РЕАЛЬНИМ ГЕРОЯМ

Щоб допомога армії не припинялась ТОВ НВП “Корпорація КРТ” разом із волонтерами фотопроекту “Якби не війна” пропонує Вашій увазі ексклюзивний настінний календар “Жінки на війні 2018”. Усі календарі виготовлені за рахунок Корпорації КРТ та є нашим подарунком волонтерському проекту.

Кожен хто пожертвує на потреби військових усього лише 300 гривень отримає цей календар у подарунок. При допомозі у 500 гривень волонтери надішлють Вам аж два календарі. А при допомозі у 700 гривень, окрім двох унікальних календарів, Ви отримаєте унікальну книжку із автентичними історіями про справжніх героїв України та світлинами проекту.

Всі кошти, зібрані в межах цього проекту, волонтери спрямовують на допомогу пораненим у шпиталях, родинам загиблих та на потреби хлопцям на передову.

ВІД АВТОРІВ ПРОЕКТУ

«А ви чому допомагаєте солдатам? У вас хтось воює?..» З 2014 року ми дуже часто чуємо таке питання. Невже допомагати мають лише ті, чиї близькі воюють? Хіба хлопці там розділяють нас із вами на своїх і чужих? Хіба вони відстоюють лише свою домівку, лише свій клаптик землі, лише своїх дітей вони там захищають? Сидячи в окопі чи йдучи у розвідку, вони не ділять Україну на вашу і нашу.

Хіба біда може бути чужою? А війна – це величезна біда. Це смерть тих, хто мав би жити. Хто мав би будувати нову Україну. Це скалічені життя цілих родин. Невже допомагати мають лише ті, чиї близькі воюють?  З того часу було різне. Задачі, які ми ставили перед собою, здавалися нереальними, але ми їх виконували. Якою ціною? Можемо лише сказати, що це найменша часточка від тієї ціни, що ми маємо заплатити всім нашим Захисникам за мирне небо над нашими головами. Ми втілили в життя свій задум «завдяки» і «всупереч». Завдяки людям і всупереч війні.

Ми вдячні ТОВ НВП «Корпорація КРТ» за подарунок волонтерам у вигляді унікальних настінних календарів. Нехай цей новий рік буде для всіх щасливим!

Юлія Волкова

Юлія Волкова

Олена Соколовська

Олена Соколовська

Тетяна Грубенюк

Тетяна Грубенюк

Олена Бєлячкова

Олена Бєлячкова

Євгенія Барилко

Євгенія Барилко

Марина Соколова

Марина Соколова

Аби дізнатись про наші наступні проекти приєднуйтесь до нас на Facebook

Дякуємо усім за участь у нашому проекті!

- and/or -

[recaptcha]